Jak sjednat pojištění domácnosti online

Získejte to nejvýhodnější pojištění domácnosti online pomocí naší kalkulačky. Sjednání pojištění přes internet je rychlé a jednoduché. Tak neváhejte a srovnávejte s námi.

Jak postupovat?

Do naší kalkulačky nejprve vyplníte základní údaje o domácnosti. V dalším kroku si vyberete pojišťovnu, která splňuje Vaše požadavky. Po stisknutí tlačítka „Sjednat online“ se dostanete ke konfiguraci svého pojištění, kde si můžete navýšit limity a vybrat další připojištění. Dále už jen vyplníte osobní údaje pojistníka.

Ihned po odeslání formuláře od nás obdržíte potvrzovací e-mail s Vaší poptávkou, kde naleznete veškeré potřebné informace. Pokud si však nebudete vědět s něčím rady, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 226 289 777 (Po-Pá 8:00-21:00, So 10:00-18:30, Ne 12:30-21:00) nebo na e-mailu info@srovnator.cz.

Smlouva sjednaná podpisem

U pojišťovny ČSOB vzniká pojištění podpisem pojistné smlouvy, kterou obdržíte poštou na uvedenou korespondenční adresu. Smlouvu je potřeba podepsat a zaslat na naši adresu do 5 dnů od přijetí.

Smlouva sjednaná zaplacením

Jestliže sjednáváte pojištění domácnosti u pojišťoven AXA a Maxima nemusíte již podepisovat žádnou smlouvu. Návrh pojistné smlouvy s údaji k platbě a všeobecnými pojistnými podmínkami obdržíte na e-mail ihned po zpracování Vašeho požadavku naším zaměstnancem (pouze v pracovní době). Po připsání platby prvního pojistného a provozním zpracování obdržíte od pojišťovny pojistnou smlouvu. V případě, že neuhradíte pojistné, není pojistitel tímto návrhem vázán a pojistná smlouva nevzniká.

Pojišťovna Podmínky zaplacení
AXA zaplacení do 15 dnů od data počátku pojištění
MAXIMA zaplacení do 30 dnů od data počátku pojištění

Porovnejte si pojišťovny ještě dnes!

Když už jsme všechno prozradili, nic Vám nebrání v tom, abyste si sjednali pojištění domácnosti online. Prostřednictvím naší kalkulačky získáte přehledné porovnání během několika vteřin, tak na co ještě čekáte?